Dikmen Koltuk Yıkama Firmaları

Bir evin olmazsa olmazıdır temizlik. Anneleriniz, eşleriniz ya da siz, her gün evinizi temiz ve düzenli tutmanın yollarını aramakta ancak bu zor ve çileli işle ilgilenmenin göründüğü kadar kolay olmadığını bilmektesiniz. Hatta öyle ki, bazen evi köşe bucak temizlediğinizde bile bir şeyleri eksik yapmış olabilmenin tedirginliğini yaşarsınız. Ya da evi köşe bucak temizlemenize rağmen tuhaf bir koku hala mevcuttur. Dinlenmek üzere koltuğunuza oturursunuz ancak o da ne! Az önce temizlediğiniz koltuğunuzdan tozlar çıkmakta ve koku da buradan yayılmaktadır. Sonrasında ise bu işin üstesinden nasıl geleceğinizi düşünürsünüz. Düşünürsünüz ancak yeniden temizlemekten başka bir çare de bulamazsınız. Ancak çok fazla düşünmenize ve yeniden temizlemenize gerek yok. Dikmen koltuk yıkama firması olarak 2000 yılından beri sizlerin hizmetinizde, kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarımızla sizlere hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Her sene yenilenen son teknoloji cihazlarımız ve alanında lider olan şampuan ve türevleri sayesinde koltuklarınızı ilk günkünden daha temiz ve daha kullanılabilir hale getirmekteyiz. Sizlerin geri bildirimleri, önerileri ve isteklerini baz alarak kendini geliştiren firmamız, son teknolojisinin de vermiş olduğu katkıyla, sizin isteğiniz doğrultusunda koltuk yıkama operasyonlarınızı evinizde çok kısa bir sürede, sessiz sedasız ve çok kaliteli bir biçimde gerçekleştirir ve en nihayetinde koltuğunuzu siz değerli müşterilerine ilk günkünden çok daha temiz bir şekilde kullanımı için sunar.

Koltuk yıkama operasyonunu evde tercih edebileceğiniz gibi firmamızın özel koltuk yıkama sisteminin bulunduğu yıkama odalarımızda da yaptırabilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda olduğunu düşündüğümüz husus şu ki, koltuk yıkama işlemlerinizi evinizde yaptırırsanız, bu temizlik operasyonlarının ne denli gerekli olduğunu kendi gözlerinizle görmüş olursunuz. Makinelerimizin şeffaf kısımları sayesinde koltuğunuzdan çıkan kirleri ve lekeleri gördüğünüzde koltuklarınızı her gün yıkamak isteyeceksiniz. Evet, yanlış duymadığınız bu durumu, misafiri olduğumuz her evde işitmiş bulunmakta ve bu sayede de Ankara’nın en temel müşterilerine sahip olmaktayız. Koltuk yıkama işlemleri çok detaylı ve titizlik gerektiren bir iş olduğu için bu operasyonları amatör olarak yaptığınızda, koltuğunuzun her yerini temizleyememe olasılığıyla karşı karşıya olduğunuzu belirtiriz. Kaldı ki koltuğunuzun her yerini yıkamış ve temizlemiş olsanız bile kullandığınız malzemelerin kalitesi, o temizlemenin ne kadar fayda sağlayacağını göstereceği için bu tip temizlik ve yıkama operasyonlarını profesyonel ellere yani dikmen koltuk yıkama firmasına bırakmanızı öneririz.

 

Dikmen koltuk yıkama, sadece koltuk yıkama değil; bunun yanında halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve de overlok hizmeti de vermektedir. Koltuk yıkama operasyonunda olduğu gibi, sizin müşteri hizmetlerimizi aramanız ve adresinizi vermenizle başlayan yıkama ve temizleme işlemleri firmamızın uzman kadrosunun kaliteli personellerinin evinize gelmesiyle devam eder. Tek yapmanız gereken, müşteri hizmetlerimizi aradığınızda istediğiniz hizmeti ve adresinizi söylemeniz. Gerisini bize bırakın.

Yıkama işlemlerinin detaylarını anlatacak olursak;

Koltuk yıkama işlemlerimizde, evinize gelir, sizin isteğiniz doğrultusunda yıkama işlemlerini ya evinizde yapar ya da yine sizin arzunuz doğrultusunda, halı ya da halılarınızı ücretsiz servisimizle, firmamıza özel yıkama ve temizleme odalarına götürürüz. Bu özel alanlar, kesinlikle ve kesinlikle steril alanlar olup, halı veya halılarınıza herhangi bir şekilde mikrop bulaşmasını ve zarar gelmesini önler. Halılarınızı öncelikle üzerindeki tozlardan arındırma işlemini son teknoloji makinelerimizle gerçekleştirir sonrasında ise yıkama, kurutma ve ilaçlama işlemlerini uygularız. Halılarınızı dikmen koltuk yıkama firmamıza temizletirseniz tam 6 ay boyunca, kullandığımız anti bakteriyel materyaller sayesinde halılarınızda mikrop üreyemez ve dolayısıyla sağlığınıza da herhangi bir olumsuz etkileri olamaz. Halılarınızı temizletme periyodu olarak yılda en az iki defa olmak üzere dikmen koltuk yıkama firmamıza yaptırmanız bizim sizlere önerimizdir. Zira halılarınızı temizlettikten altı ay sonra halılarınız yine eski haline dönmeye başlayacak ve de mikroplar tarafından yuva haline gelecektir. Bu da hem size hem de sevdiklerinize zarar verecektir. Emekleyen bir bebeğin üzerinde durduğu halının mikrop dolu olmasını kim ister ki?

Diğer hizmetlerimizden olan halılarınızın kenarlarına overlok hizmeti, siz değerli müşterilerimizin istek ve önerileri sayesinde firmamızın bünyesine katılmış ve bu alanda da çok başarılı operasyonlar yaparak, bu sektördeki yerimizi de sağlamlaştırmış bulunmaktayız. Müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaştığınız taktirde, almak istediğiniz hizmeti belirtip bizleri evinize davet ederseniz sizin belirlediğiniz bir tarihte evinize gelir ve overlok hizmetine başlarız. Halk arasında overlok makinelerinin çok sesli çalıştığı ve operasyonun çok uzun sürdüğü kanısını dikmen koltuk yıkama olarak, en son teknolojimizle kırıyor ve siz değerli müşterilerimize bu alanda da süratli ve de kaliteli hizmet sağlıyoruz. Halılarınızın eskiyen kenarlarını ve püsküllerini ilk günkünden daha temiz ve daha iyi hale getirerek sizleri yeni bir halı alma zahmetinden de kurtarıyoruz. Hem paranız cebinizde kalıyor hem yadigâr halınızı elinizde tutmuş oluyor hem de zamanınızı kendinize ayırmış oluyorsunuz.

Her geçen gün kendini bir adım daha ileri götüren firmamız, siz değerli müşterilerimize böylesi hoş hizmetleri sunmaktan keyif ve mutluluk duyar.

Dikmen Koltuk Yıkama Facebook SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Twitter SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK