Dikmen Koltuk Yıkama

Dikmen Koltuk Yıkama
Ev ve ofis tipi tüm koltuk mobilyalarınızı Dikmen koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında yıkamaktayız. Derinlemesine temizlenen koltuklarınız ilk günkü gibi temiz ve gösterişli olacaktır. Üstelik zararlı bakterilerden arınması sayesinde hastalıklardan da korunmanız sağlanacaktır.
Derinlemesine Temizlik
Koltuk yıkama sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız gelişen teknolojiyi de işine entegre etmeyi başarmıştır. Bu kapsamda yüksek vakum gücüne sahip temizlik araçları ile koltuklarınız en dip noktasına kadar temizlenmektedir. Zamanla koltuğunuzun içten çürümesine neden olacak kirler de bu sayede çıkarılacaktır.
Koltuk Temizleme İşlemleri
Koltuklarınızı yıkatmak istiyorsanız öncelikle iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız gereklidir. Sonrasında uygun olduğunuz saatte personellerimiz adresinize gelecektir. Koltuklarınız adresinizde yıkanacağı için herhangi bir taşıma işlemi gerçekleştirilmeyecektir. Yıkama işlemine geçilmeden evvel ilk olarak toz alma işlemi yapılacaktır. Süpürge makinesi ile tozu alınacak olan koltuklarınız yıkamaya hazır hale gelecektir. Ardından yüksek vakum gücüne sahip halı yıkama makineleri ile koltuklarınız derinlemesine temizlenecektir.
Temizleme işleminde koltuğunuza uygulanacak deterjanların belirlenmesinde koltuğunuzun kumaş türü önemli bir rol oynar. Yıllardır bu hizmeti verdiği için deneyimli olan personellerimiz size en uygun deterjanları kullanacaktır. Koltuklarınızın herhangi bir hasar görmesi de söz konusu olmayacaktır.
Koltuk yıkama Dikmen hizmetlerimiz kapsamında evinizin diğer kesimlerinde herhangi bir dağınıklık yaşanmayacaktır. Temiz çalışan ekiplerimiz sayesinde kısa sürede evi toparlamanız mümkün olacaktır. ayrıca koltuklar yüksek vakumla temizlendiği için kurumaları da  uzun sürmeyecektir. Çok kısa bir süre zarfında koltuklarınızı yeniden kullanmaya başlayabileceksiniz.
Bütçenizi Düşünen Temizlik
Firmamızın sunmuş olduğu koltuk yıkama hizmetleri bütçenizi hiçbir şekilde sarsmayacaktır. Sunduğu ödeme kolaylıklarının yanı sıra fiyatların da son derece makul olması sayesinde cebinizi zorlamadan tüm koltuklarınızı yıkatmış olacaksınız.
Eğer bir işletme sahibi iseniz işletmenizin koltuklarının kısa sürede temizlenerek iş aksaklığına neden olmaması da gereklidir. Bunun bilincinde olan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına hizmet vermediğiniz saat aralıklarında koltuklarınızı temizlemektedir. Böylelikle gelir kaybı yaşamanızın da önüne geçmiş olacaksınız.
Müşteri Memnuniyeti
Alanında çok uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren firmamız bugüne kadar binlerce müşterinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Temiz ve ferah bir görünüm kazanan koltuklar ile sizin de içiniz açılacak. Ayrıca ilk günkü gibi parlak bir görünüme kavuşacak olan koltuklarınızın ömrü de uzayacaktır. Dolayısıyla her açıdan son derece avantajlı olacaksınız. Dikmen koltuk yıkama hizmetlerimizi tercih ederek en kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz. 
Bireysel ve Kurumsal Hizmet
Firmamız hem bireysel müşterilerine hem de kurumsal müşterilerine hizmet sunuyor. Eğer fatura karşılığı koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız bunu firmamız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle firmanızın giderlerini de vergiden düşerek kazancınızı artırabilirsiniz.
Dört Mevsim Hizmet
Koltuklarınız sadece bahar ve yaz aylarında değil kış aylarında da yıkanabilir ve hatta yıkanmalıdır. Zira koltukların üzerinde çok sayıda yiyecek, içecek tüketilmekte ve bunlar zamanla koltuğun içine kadar işlemektedir. Kirlenmesinin yanı sıra kötü koku yapması, koltuğun ömrünü kısaltması gibi çeşitli dezavantajları da bulunuyor. İşte bunlarla karşılaşmamak adına kış aylarında da firmamızdan koltuk yıkama hizmeti satın alabilirsiniz.
İletişim
Koltuk yıkatmaya karar verdiyseniz hiç tereddüt etmeden sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve randevu verebilirsiniz. Müsait olduğunuz tarih aralığında personellerimiz adresinize gelecek ve koltuk yıkama işlemlerini yapacaktır. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin sunacağımız hizmetler ile biran evvel temiz koltuklara kavuşacaksınız. Ayrıca ne zaman dilerseniz personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bir telefon kadar yakınınızda olduğunuzu ifade etmek isteriz.
Dikmen Koltuk Yıkama Facebook SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Twitter SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK