Koltuk Yıkama Dikmen

Temizlikte İlk Adres Dikmen Koltuk Yıkama
Ankara’nın tüm mahallelerine hizmet veren Dikmen Koltuk Yıkama dün olduğu gibi bugün ve yarında en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere sunacaktır.  Bu yazımızda evde tasarruf yöntemleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.
Tasarruf yapmak günümüzde hem çevremizi, doğamızı korumak hemde ev ekonomisi için bir gerekliliktir. Bu da bizlere günlük hayatta dikkat etmemiz gereken bir takım sorumluluklar yüklemektedir. Su hayatımızın olmazsa olmazıdır. Ancak artık sınırlı bir kaynak haline gelen tatlı su kullanımında dikkatli olmalıyız. Korunması için herkese tek tek ve ciddi görevler düşen bir konudur. Çocukluk döneminden itibaren herkese suyun korunması, doğaya saygı özellikle öğretilmeli ve çocuklarda özellikle alışkanlıklar oluşturulmalıdır. Uzak bir gelecek gibi gelse de bizlere artık su kaynakları bitme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Evde hem tasarruf hemde doğayı korumak için, elde çamaşır bulaşık yıkamamalıyız. Yıkanan çamaşırları mümkün olduğunca kurutucu yerine güneşte kurutmalıyız. Örneğin duş alacaksınız ve sıcak su banyo sistemine gelmesi için suyu açıyorsunuz bu suyu boşa akıtmak yerine daha sonra temizlikte kullanmak üzere paspas kovasına doldurabilirsiniz ya da suların kesilmesi ihtimaline karşı depolama suyu olarak kullanabilirsiniz. Halı, perde, yorgan ve battaniyelerinizi olabildiğince yıkama firmalarına yıkatmalısınız. Çünkü bu tür büyük parça ürünler ev kullanımındaki makinelerde yıkandığı takdirde, makineye zarar verebilmekte, etkin olarak temizlenmemekte, su ve elektrik faturalarında ciddi artışlara neden olabilmektedir. Dikmen Koltuk Yıkama olarak firmamız en kaliteli yıkamayı, endüstriyel boyuttaki makinelerle, antimikrobiyal ve antialerjik deterjan kullanımı ile en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.
Tasarruf yaparken temizleyici olarak kullandığımız örneğin deterjan ve kimyasalları olabildiğince az miktarlarda kullanmalıyız. Çünkü bu maddeler sularda kirlenmeye neden olmakta, hem doğada birçok canlıya zarar vermektedir. Bu duruma karşı olabildiğince az miktarlarda kullanarak hem tasarruf yapmış hemde doğayı korumuş olacaksınız.
Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis desteği veren, lekelere ekstra ücret almadan ürünün yapı, doku ve rengini bozmayacak şekilde çıkarma işlemi yapan Dikmen Koltuk Yıkama ile iletişime geçmek için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz ayrıca tüm soru ve sorunlarınızı, dilek ve şikâyetlerinizi, internet üzerinden e-posta halinde direk olarak şirket yöneticimize iletebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.
Dikmen Koltuk Yıkama Facebook SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Twitter SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK