Dikmen Perde Yıkama

Dikmen Perde Yıkama
Yılların vermiş olduğu tecrübe ile her türlü kir ve mikropları profesyonel ekibimizle Dikmen perde yıkama olarak garantili temizleme hizmeti vermekteyiz.
Dikmen perde yıkama olarak korkulu rüyanız olan perde yıkamayı artık geçmişin tozlu sayfalarına kaldırıyoruz. Anti bakteriyel malzemeler ile yaptığımız temizlik sayesinde sağlığınızı güvence altına alıyoruz. Çünkü evlerimizdeki perdeler zamanla ortamdaki kirli havayı ve dolayısıyla içerisindeki mikropları hızlı bir şekilde içine sindirir.  Ayrıca kirlenmiş olan perdelerin ortamdaki havayı kirlettiğini de hatırlatmamızda fayda var.
Profesyonel Hizmet
Perdelerinizi yıkmaya vermeden önce kısa bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü üretilen çeşitli perdeler ve üretim aşamasında aynı malzemelerin kullanılmaması yıkama yöntemlerinde farklı tekniklerin kullanılmasını gerektirmektedir. Ankara’da perde yıkama hizmeti veren firmamızda özveri ile çalışan personelimiz aldıkları eğitimler sayesinde başarılı bir kadrodan oluşmaktadır.
Profesyonel ekibimizin veriminin düşmemesi için çalışma saatlerimiz sadece gündüz vaktidir. Hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağına içtenlikle inandığımızı belirtmek isteriz.
Perdeler Yıkama Hakkında
Geçmişte perde yıkama denildiği zaman aklımıza ilk gelen perdeleri makinaya atıp, ütüleyip ardından geri takmaktı. Fakat eskisi gibi kendimizin söküp çıkaramayacağı tül perdelerin yerini, sökülse dahi yıkama yapamayacağımız perdeler artık bizlerin uzmanlık alanı haline geldi. Her bütçeye uygun perde yıkama fiyatlarımız sayesinde kirli perdelere son veriyoruz.
Bizler sadece perdelerinizi temizlemekle kalmıyoruz, yaptığımız profesyonel işçilik sayesinde perdelerinize hem mükemmel bir görünüm hem de ışıltısını evinize yansıtıyoruz. Perde yıkama işlemlerimiz; zebra, katlamalı, tül, fon, stor, jaluzi ve kumandalı perde yıkama olarak birçok perde türünü kapsamaktadır. İhtiyaçlarınızın farkındayız ve profesyonel ekibimize güvendiğiniz sürece ihtiyaçlarınızı gidermek için dikmen perde yıkama olarak buradayız.
Zebra Perde Yıkama
Zebra perdenin yıkama işlemi diğer perde modellerine göre daha zordur. Çünkü zebra perde dışına yapılan kumaşın hava ile temasını kesen kaplama yüzeyidir. Zebra perde yıkamanın en güvenilir perde yıkama hizmeti bizdedir.
Kumaş ve Tül Perde Yıkama
Vazgeçilmezimiz kumaş ve tül perdelerimizin temizliği kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilir bu yüzden dikkatli olmamız gerekir. Örneğin İpek, tafta, şönil, viskon gibi kumaşlar sadece kuru temizleme ile temizlenebilir. Evlerinizi güzelleştiren perdeleriniz dikmen perde yıkama olarak ellerimizde güvende.
 
 
Dikmen Koltuk Yıkama Facebook SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Twitter SayfasıDikmen Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK